III Turniej Szachowy o Puchar „Chrobrego”

DSC_7127
Dnia 9.04.2024 r. odbył się już III Turniej Szachowy o Puchar „Chrobrego”. W tym roku w zawodach wzięło udział dwudziestu siedmiu uczniów naszej szkoły, rywalizując ze sobą w szkolnym muzeum.
Zawody rozgrywano w stylu szwajcarskim - odbyło się siedem partii po dziesięć minut na jednego zawodnika.

Przebieg gry nadzorował Pan Piotr Kaukiel - profesjonalny gracz i sędzia, który odwiedził naszą szkołę już trzeci rok z rzędu.

Puchary „Chrobrego” za pierwsze trzy miejsca otrzymali:
1. Bartłomiej Malec - posiadający trzecią kategorię szachową
2. Konrad Jeż
3. Dawid Jędrusiński

Tytuł najlepszej zawodniczki zdobyła Barbara Marczyk, otrzymując za swoje miejsce złoty puchar.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku zgłosi się Was jeszcze więcej.