I TURNIEJ SZACHOWY CHROBREGO

startszachy
We wtorek, 12 kwietnia 2022 roku w nasze szkole odbył się I Turniej Szachowy Chrobrego. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał profesjonalny sędzia szachowy Pan Piotr Kaukel.
Trzydziestu pasjonatów tej królewskiej gry miało okazję zaprezentować swoje umiejętności i dobrze spędzić czas. Rozegrano 7 rund w tempie 10 minut na zawodnika.

Tak prezentują się wyniki turnieju:

I miejsce - Bartłomiej Malec 1b
II miejsce - Alexander Supady 3ap
III miejsce - Mikołaj Lewandowski 1a

Osoby te otrzymały dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, a w szczególności zwycięzcom! Dziękujemy za zaciętą rywalizację, grę fair-play i atmosferę świetnej zabawy! Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy dalszych sukcesów.