Grill Chrobrego

grill_chrobry_cejnog-8
We wtorek na dziedzińcu naszej szkoły odbył się Grill Chrobrego! Mam nadzieję, że wszyscy dobrze się bawiliście! Pierwszy od prawie dwóch lat Grill Chrobrego niewątpliwie stworzył okazję do integracji, po tak długim okresie zdalnego nauczania. Dziękuję Wam za świetną atmosferę, która bez Was, uczniów, nie mogłaby się udać.
Dziękuję przede wszystkim osobom, które były zaangażowane w organizację tej imprezy:
🔸 Natalii Cejnóg za zrobienie wspaniałych zdjęć, które oglądać można tutaj ➡️ https://photos.app.goo.gl/tQKhjPsUpYHVUTGQ6
🔸 Amelii Mikusek, Julii Ostalczyk, Oliwii Patera, Julii Pąperskiej za całą pomoc; kupowanie, ogarnianie wszystkiego itp.
🔸 Bartoszowi Chojnackiemu, Kordianowi Rytychowi oraz Olkowi Rytychowi za trzymanie pieczy nad grillem
🔸 oraz wszystkim innym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji tej imprezy
Mam nadzieję, że we wrześniu zobaczymy się na kolejnym Grillu Chrobrego i nic nie stanie na przeszkodzie do jego organizacji.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego
Oliwier Węgrzyn