W dniu 04.02.2016 r. odbył się w naszej szkole wykład w języku angielskim dla klasy 2D prowadzony przez panią dr Kristę Bowman, biochemika pracującego w firmie Genentech w Kaliforni. Firma Genentech jest częścią koncernu Roche znanego na całym świecie.
22-01-2016

PRZEKAŻ 1%

19 stycznia 2016 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego podsumowano oraz rozdano nagrody w V edycji konkursu "Moje Drzewo Genealogiczne". Na konkurs uczniowie piotrkowskich szkół przesłali ponad 70 prac, z czego jury nagrodziło ponad 20 kompozycji artystycznych.
W dniu 13 października 2015 roku na hali RELAX w Piotrkowie Trybunalskim odbyło się rozdanie nagród i wyróżnień za międzyszkolne współzawodnictwo w różnych dyscyplinach sportowych chłopców i dziewczyn w ramach Licealiady w roku szkolnym 2014/2015. Nasza szkoła zajęła I miejsce.
 27 listopada 2015 roku odbył się w Naszej Szkole Kiermasz Andrzejkowy. Wzięły w nim udział wszystkie klasy pierwsze i drugie.

W 1675 roku rozpoczęła swoją działalność najstarsza szkoła w Piotrkowie – Nasze I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego. Z tej okazji, 9 listopada 2015 roku, zorganizowane zostały uroczystości rocznicowe.
Doskonała pogoda pozwoliła oglądać wyjątkowe zjawisko na niebie. Dzisiejszej nocy Księżyc "zanurzył" się w cieniu naszej planety.
UCZNIOWSKI PLENER MALARSKI i GRAFICZNY

Poniedziałek 29 kwietnia 2024

Hugo, Bogusław, Robert, Piotr, Ermentruda, Paulin, Ryta, Augustyn, Roberta, Angelina, Wiktor, Katarzyna